вівторок, 15 квітня 2014 р.

Нові надходження

Бужковичі. Тріумф і трагедія. - Житомир : Рута, 2011. - 96 с. - іл.
Бужковичі - село на нашій Україні. Слава села, історія села - це слава та історія людей, котрі живуть у ньому сьогодні і тісно зв'язані із місциною тією давніми-предавніми коренями дідів та прадідів своїх. Про Дмитра Степанюка, Олександра Карига та Павла Ковальчука розповідається у цьому виданні.

Гапонюк М. Йде зима весела : пісні для дітей. - Луцьк : Редакційно-видавничий відділ Навчально-методичного центру Волині, 2008. - 68 с.
До книги увійшли дитячі пісні зимового циклу. Це третя збірка пісняра-аматора. Автор адресує її щонайперше дітям і їх батькам, а також музичним керівникам дошкільних навчальних закладів, учителям музики, педагогам початкової школи, усім шанувальникам української пісні.

 Гоць П. Мандрівка до Адама і Ельзи : поетичний цикл - Любомль : 2007. - 24 с.
Історія, природа, архітектура, люди - предмет авторської уваги. З особливим пієтетом поет оспівує рідні місця Адама Міцкевича і Елізи Ожешко.

Гоць П. Найдорожче - батько, мати : поезії. - Львів : Сполом, - 2007. - 48 с. : іл.
Збірка присвячена найдорожчому, що має людина: батькам. В поезії - незглибима синівська любов і повага, щира вдячність за самовідданість і посвяту батьків своїм дітям у найважчі хвилини життя.

Гоць П. Покутна стезя Галини Гордасевич : дослідження. - Львів : Українські технології, 2007. - 24 с. : іл.
У брошурі досліджується життєвий і творчий шлях однієї з найвидатніших письменниць новітнього часу в українській літературі.

Дитячі бібліотеки України. Сто кращих. - К., 2012. - 208 с. : фотогр.
На сторінках книги розповідається про життєвий і професійний шлях кращих фахівців бібліотек України для дітей ( серед яких Н. П. Томащук - колишня завідуюча бібліотекою для дітей смт. Олика), висвітлюється їхня діяльність, творчі здобутки, інноваційні проекти, що спрямовані на всебічний і гармонійний розвиток підростаючого покоління.

Мар'янов Б. Чи потрібна Церква школі, сім'ї, громаді, суспільству, узагалі державі. - Чернівці : Факел Марії, 2012. - 432 с.
До книги ввійшли бесіди, де багато автобіографічного, скрупульозних досліджень, спостережень, роздумів, переконань. Читач побачить шлях автора від войовничого атеїзму до справжньої віруючої людини, дізнається, що сприяло цьому.

Миценко М. Козацьке село Миколаївка. Історія, спогади, думки. - Луцьк, 2011. - 194 с.
Ця книга - розповідь про отчий край автора, про найдорожчий його серцю куток землі, де він народився і зріс, звідки доля покликала у вир життя.

Моїй матусі : двісті віршів для дітей. - Тернопіль : Видавнича книга Богдан, 2011. - 128 с.
У збірнику зібрано тематичні твори українських та зарубіжних поетів. Книга - цікава, світла, пронизана ідеями збереження моральних цінностей.

Пісенна пектораль Прибужжя : нотне видання. - Нововолинськ : Формат, 2011. - 20 с. : іл.

Повернутий із забуття. За публікаціями газетних матеріалів журналістів волинських і республіканських газет про академіка Михайла Кравчука. - Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2009. - 159 с.

Шульська Н. Веснянофілка : поезії. - Луцьк : Твердиня, 2008. - 72 с.
Наталя Шульська захоплюється поезією з дитинства. Шлях удосконалення ніколи не буває прямим. І все-таки юна поетеса із Берестян Ківерцівського району не заблукала у мороці словесних тіней.

Немає коментарів:

Дописати коментар