середа, 30 вересня 2015 р.

Всеукраїнський день бібліотек

Традиційний день відкритих дверей у Всеукраїнський день бібліотек в районній бібліотеці для дітей розпочався із бібліофрешу "Це тобі сподобається" для наймолодших школярів. Малеча мала можливість познайомитися з новими книгами своїх улюблених письменників. А спеціальний бібліофреш для підлітків був дуже до смаку старшокласникам. На них чекала гарна порція знайомств з різножанровою літературою сучасних вітчизняних і зарубіжних творців книг.


Бліцконкурс "Ми з планети Загадок" запросив допитливих і кмітливих чомучок, а інформхвилинка "Комп'ютер і преса - для всіх інтересів" привабила своєю різноплановістю і наймолодших, і старших читачів. Вони залюбки взяли уроки майстерності з користування комп'ютером у бібліографа РДБ О.М.Хазанюк та познайомилися із цікавинками з дитячих періодичних видань.


А маленький вимушений переселенець із Луганська, нині четвертокласник ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці, Сашко Хрущ сьогодні став читачем нашої бібліотеки. Йому було цікаво все: і книжкові виставки, і книги, і періодичні видання і все-все, що є у бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар