середа, 16 листопада 2016 р.

Нові надходження

Героям Слава! : розповіді для дітей про героїв фронту та тилу / Упоряд. О. Давидова; Худ. Х. Лукащук. - К. : Мамине сонечко, 2016. - 48 с. : іл.
Наші воїни повертаються з війни. І розповідають-розповідають-розповідають. Або скупо кидають по слову. Або просто мовчать.
Але ми хочемо почути їхні розповіді, нам потрібно знати про все: про бойових побратимів; про героїчні вчинки, які самі вони вважають простою роботою; про помічників, без яких не обійтися; і про нас з вами. Бо ми всі - своїми діями - наближаємо перемогу! 
Звичайно оповідання у цій книжці не завжди в усіх деталях збігаються з реальними історіями. Та це - пряма мова воїнів, які боронять Україну!
Віримо в вас! Цінуємо вас! Любимо вас!

Запольська Г. Малашка : повість / Г. Запольська ; Пер. з польськ. С. Гупало. - Луцьк : Волин. обл. друк., 2016. - 106 с.
Про життя волинян відома польська письменниця-феміністка Габріеля Запольська (1857 - 1921) написала кілька творів. Один із них - повість "Малашка" (1881 рік). Прототипи головних героїв "Малашки" - реальні особи, що колись жити у Ківерцях (нині - село Прилуцьке Ківерцівського району).
На жаль, твори Г. Запольської про Волинь та її людей ще зовсім не відомі вітчизняному читачеві, бо ніколи не видавалися в перекладі українською мовою.
Взявши у руки книжку, ви маєте можливість ознайомитися із "Малашкою", що українською мовою надруковано вперше.

"Їм промовляти душа моя буде" : (тв. видат. укр. поетеси у фондах гол. б-ки Волині) / Упоряд. Н. В. Рибачук. - Луцьк, 2016. - 32 с. : іл.
Працівники Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, яка з лютого 1991 року носить ім'я Олени Пчілки, по праву пишаються своєю місією невтомних популяризаторів творчості видатної землячки, поетеси зі світовим іменем Лесі Українки та її матері - письменниці, етнографа, вченої Олени Пчілки. У фондах книгозбірні зібрані справді унікальні видання творів Лесі Українки, наявність яких робить честь будь-якому книжковому зібранню, є вдячним матеріалом для дослідження науковцями-бібліографами, колекціонерами, краєзнавцями.

Топ-волиняни : збірка інтерв'ю із видатними волинянами / Авт. - упоряд. Т. Хотимчук. - Луцьк : Твій вибір, Вісник і Ко, 2012. - 272 с. : іл.

У виданні "ТОП-волиняни" надруковані інтерв'ю про життя, діяльність та досягнення відомих людей нашого краю: державних діячів, керівників підприємств, інтелігенції, представників церкви, медицини, освіти, спортсменів, артистів, мистецьких особистостей та інших фахівців. У книзі знайдете не тільки біографічні відомості, а пряме щире спілкування. Власне це та сучасна подача інформації надає ексклюзивності й значно вирізняє видання з-поміж подібних.

Незалежність України / Упоряд. В. Дорошенко; Худ. О. Білоус. - К. : Мамине сонечко, 2016. - 48 с. : іл.

Немає коментарів:

Дописати коментар