вівторок, 13 червня 2017 р.

Запрошуємо до бібліотеки!В районній бібліотеці для дітей під час літніх шкільних канікул вже традиційно експонується виставка творчих робіт вихованців художньої студії «Етюд». Студія діє при Ківерцівському ЦДЮТ. Навчає в ній художнього ремеслу і учнів молодшого шкільного віку і старшокласників художник, член спілки дизайнерів України, автор герба району, співавтор пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Ківерці Степан Миколайович Кузьмич.
Степан Миколайович гордиться своїми вихованцями: діти залюбки навчаються азів живопису, (як теорії так і на практиці), вчаться бачити світ очима художника, намагаються передати свої відчуття іншим. Мають вже свої невеличкі здобутки, перемоги і відзнаки.
Валерія Власюк любить, до прикладу, малювати квіти. В неї гарно вийшов «Букет» і «Квіти весни». Літній темі присвятила свої малюнки Мар’яна Схабюк («Літній букет»), Юлія Романішина представила свої малюнки – «Сопілкарик» та «Українка». Цікава графіка у Богдана Аркая. За допомогою «Луцького замку» він передав велич і красу минулого, гордість і любов до рідного краю. Софія Портечко любить малювати природу («Кінь на лузі», «На дереві»). Андрій Степанов намалював свого майбутнього всюдихода і красуню – вивірку.
Запрошуємо оглянути виставку творчих робіт юних ківерцівських талантів, а заодно, і обміняти книги на нові, яких ви ще не читали по шкільній програмі і просто так, на свій смак.Немає коментарів:

Дописати коментар