четвер, 29 березня 2018 р.

"Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято"


Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято" розпочався в нашій бібліотеці великим святом "Від книжечки - до книжки". На свято були запрошені найактивніші читачі бібліотеки із чотирьох шкіл міста і районної гімназії. Присутніх зі святом привітала заступник директора по роботі з дітьми Любов Доридор.

Продовжили свято вихованці Ківерцівської експериментальної школи. Вони розповіли про значення книги, про те, що комп'ютерні технології ніколи не зможуть витіснити живе спілкування з книгою, про її неповторний запах і хвилини радості при знайомстві з новими книжковими героями. Бібліотекарі шкільної бібліотеки Юлія Грицюк та Неоніла Матвійчук допомогли дітям справитися із своїми ролями. А вони у Івана Велічка (11 клас - Тарас Шевченко), Ані Бенецько (9 кл. - ведуча) та групи шестикласників були відповідальні.
Справжньою окрасою Свята став виступ срібного ківерцівського дзвіночка - другокласниці Софійки Гловацької.

Бібліотекар читальної зали Галина Чичотка провела літературний конкурс "Подорож чарівною країною". Діти навперебій відгадували своїх улюблених героїв, адже в залі зійшлися кращі з кращих читачі.
Яке ж свято без подарунків, призів, нагород? А їх на дітлашню чекало багато! Допомогли їх придбати Ківерцівський міський голова В.В.Жгутов, його заступник О.В.Поліщук та консультант із суспільно-політичних питань громадської приймальні БПП "Солідарність" Марія Тетюрко, за що ми їм безмежно дякуємо.

За відродження традицій сімейного читання та активну участь у вихованні в дітей любові до кращих зразків літератури мами О.І.Лубинець та М.В.Устимчук, бабуся І.Й.Іванова були відзначені подяками і грамотами.

Переможцем конкурсу "Творчі канікули" стала Хілуха Аліна, учениця 3-В класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3.


За особистий вклад у популяризацію дитячої літератури, тісну співпрацю з районною дитячою бібліотекою та з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання класні керівники відзначені грамотами та подяками: ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - О.П.Кушнір (9- Б кл.), Т.А.Петрочук (9-А кл.), О.О.Лук'янська (2-В кл.), О.С.Вавдіюк (2-Г кл.), Л.Ф.Малахова (3-А кл.), Т.В.Данилюк (3-Б кл.), О.М.Антонюк (3-В кл.), О.В.Поліщук (4-А кл.); ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - І.С.Булакевич (2-Г кл.), Н.З.Гомза (3-Г кл.), О.М.Нікітюк (4-А кл.), Т.Я.Демидюк (4-В кл.); Ківерцівська експериментальна школа - Л.А.Завальна (5-А кл.), І.А.Лущинська (5-Б кл.); ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - І.В.Патенко (3 кл.), Г.І.Левчук (4 кл.).


Немає коментарів:

Дописати коментар