четвер, 26 грудня 2019 р.

Нові надходження

Волинський небесний батальйон / Упоряд. Н. Слюсар. - Луцьк : Вісник+К, 2019. - 384 с. : іл.
Це Унікальна книга. Жива, новітня історія України, нашого краю, а передусім - історії подвигів, історії коротких, яскравих життів і смертей великих патріотів, беззавітних людей, котрі віддали життя за Батьківщину. І це не високі, красиві слова, а просто, жива істина, обпалена смертями, болями, кров'ю хлопців, котрим би ще жити й жити, дітей ростити, а вони вже кілька років у сирій землі. Цей твір зібрав короткі життєписи загиблих на Донбасі волинян, тих, хто грудьми став на захист своєї землі, своєї України. Честь їм і слава! А книга цікава, потрібна всім нам, українцям, щоб вічно пам'ятали, як давалися нам воля і незалежність.

Луцьк від А до Я / Авт. проек. Б. Каліш; Літ. Ред. О. Ольхова. - Луцьк : Луцька міська рада, 2018. - 44 с. : іл.
А чи знайомі Ви із Луцьком? Щоб краще пізнати обласний центр Волині, слід зазирнути в цю невеличку книжку.

Павленко М. Русалонька із 7-в, або прокляття роду Кулаківських / М. Павленко. - Вінниця : Теза, 2019. - 217 с.

Гадаєш, казки — то тільки дитячі баєчки і чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо тебе домучили нічні жахіття сусідської квартири, якщо тітоньку треба рятувати від її ж власного весілля, а старовинна шафа перетворюється на машину часу, і про все це навіть не здогадуються такі розумні батьки, — ти ніде інде, як у казці. Справжнісінькій сучасній казці, щасливий кінець якої мусиш дописати самостійно.


Функе К. Чорнильне серце : кн. 1 : трилогія "Чорнильний світ" / К. Функе ; Пер. з нім. О. Логвиненко. - Вінниця : Теза, 2017. - 575 с.
Меґі любить читати книжки. Любить читати книжки і її тато Мо, палітурник, “книжковий лікар”, як називає його Меґі. Проте він не читав їй уголос ще відтоді, як загадково зникла її мама. Вони жили собі спокійним життям аж до тієї ночі, коли незнайомець прийшов із попередженням. Наступного дня Мо став пакувати валізи, не повідомивши Меґі причини. Вони мусять переховуватись. Але від чого і від кого?
Невдовзі таємницю Мо розкрито. Він, виявляється, має надзвичайний дар — втілювати в життя історії, оживлювати їхніх героїв. Чимало років назад він випадково вичитав з книжки у наш світ бездушного злочинця. І от тепер цей злодій полює на Мо та його рідкісний талант.
Меґі поринає у карколомні пригоди, в яких уявне переплітається зі справжнім. І тепер саме від неї залежить, як завершиться історія, що полонила їх усіх.


Немає коментарів:

Дописати коментар