вівторок, 15 жовтня 2013 р.

Нові надходження

Ось частина книг які придбала бібліотека на Форумі видавців у Львові.
Відкрий для себе світ науки разом із чудовою серією книжок "Перша книга знань малюка". Дивовижні фотографії приваблюють цікавими деталями, а пізнавальні тексти розкривають невідомі факти про знайомі речі. Веселі проекти дозволяють багато чому навчитися, до того ж, завдання можна виконувати як вдома, так і на дворі.
Девіз Н. Океани та моря : Країна Мрій, 2006. - 48 с. : іл.
Дізнайся, чому в морі солона вода. Поплавай із дивними істотами підводного світу. Подивися на корали ближче. Досліди затонулий корабель.

Девіс Н. Птахи : Країна Мрій, 2006. - 48 с. : іл.
Дізнайся більше про життя птахів. Придивися до їх пір'я. Довідайся, що відбувається у середині яйця. Зазирни у пташине гніздо.
 Девіс Н. Пустелі : Країна Мрій, 2007. - 48 с. : іл.
Перетни Сахару на соляному поїзді. Дізнайся, як крихітним пуголовкам вдається вижити в пустелі. Віднайди опалові копальні в Австралії. Прокатайся дюнами на піщаних всюдиходах. 

 Красиве волосся - запорука успіху. - Донецьк : БАО, 2007. - 256 с.
У цій книжці ви знайдете ефективні рецепти догляду за шкірою голови, технології фарбування волосся, поради провідних косметологів і стилістів, корисні рекомендації щодо створення зачісок і багато іншої актуальної інформації. 

Співочі та декоративні птахи. - Донецьк : БАО, 2006. - 288 с.Книжку присвячено утриманню і розведенню популярних видів співочих та декоративних птахів в умовах звичайної міської квартири. Усім любителям птахів будуть корисні рекомендації щодо вибору пернатого улюбленця, профілактики й лікуванню хвороб, правильного годування. Велику увагу приділено облаштуванню кліток і вольєрів.

Таємниці золота. - Донецьк : БАО, 2006. - 288 с.
Книжка розповідає про традиції добування золота, про ювелірні шедеври та золоті самородки, про скандали та курйози, подвиги та зраду, любов та ненависть, які породжує жага людини до золота.

Секрети створення зброї: учора, сьогодні, завтра. - Донецьк : БАО, 2006. - 272 с.
Століттями людство намагалося створити все більш смертоносні різновиди зброї. Деякі з цих винаходів засекречені, а їх подальша розробка ведеться в таємниці. Ця книжка відкриває перед читачем сторінки історії, які нещодавно були доступні лише небагатьом.

Фітнес. Шлях до здоров'я та краси. - Донецьк : БАО, 2006. - 256 с.
У книзі ви знайдете новітню інформацію щодо жіночого фітнесу, рекомендації щодо здорового харчування, поради професійних інструкторів, унікальні фітнес-програми та тренінги, а також опис сучасних технік профілактичного та відновного масажу.


Білецький М. До Господа лину молитвою я... - Львів : Манускрипт. - 40 с.
Ця збірка містить коротенькі вірші та роздуми, які можуть допомогти замислитись і поглянути на історію свого життя, свого краю, традицій народу.

Карпенко-Карий І. "Будущина в руках нового покоління". Вибрані твори. - К. : Країна Мрій, 2009. - 416 с. : іл. (Сер. "Бібліотека школяра").
До видання включено вибрані твори видатного драматурга, що виносяться на обов'язкове та самостійне вивчення за програмою загальноосвітньої школи з української літератури.

Франко І. "Під України єднаймось прапор!". Вибрані твори. - К. : Країна Мрій, 2009. - 752 с. : іл. (Сер. "Бібліотека школяра").До видання включено вибрані вірші, поеми, епічні та драматичні твори літератора, що виносяться на обов'язкове та самостійне вивчення за програмою загальноосвітньої школи з української літератури.

Немає коментарів:

Дописати коментар