понеділок, 8 червня 2015 р.

Семінар у Старій ВижвіВ кінці травня на базі обласної бібліотеки для дітей та Старовижівської районної централізованої бібліотечної системи відбувся обласний семінар заступників директорів районних, міських та інших форм бібліотек для дітей на тему: «Формування іміджу сучасної бібліотеки для дітей».Перший день учасники семінару працювали в Старовижівському районі, відвідали с. Секинь, в якому Т. Г. Шевченко реставрував ікону Божої Матері і, яка й по цей час знаходиться в капличці на місцевому кладовищі. Бібліотечні працівники області із задоволенням ознайомилися з роботою бібліотеки-філії с. Мизове, послухали розповідь про бібліотеку і рідне село, справжнього ентузіаста, патріота, хорошого фахівця, завідувача бібліотеки – філії Н. В. Сачик.


Гостинні старовижівчани подарували кожному учаснику семінару гарно ілюстроване літературно-художнє видання «На берегах Вижівки» («Волинська книга» - ВАТ «Волинська обласна друкарня», 2008), видане до 500-річчя першої писемної згадки про селище Стару Вижівку і село Нову Вижву. У збірник увійшли твори авторів, які народилися, зростали, жили і живуть, працювали і сьогодні працюють у Старовижівському районі.
Бібліотечні працівники раді були отримати в подарунок диски із записами легенд Старовижівщини та розповіддю про осередок бібліотечного краєзнавства та громадської активності, а також запис пісні «Моя поліська Батьківщина» (муз. О. В. Огородника, сл. В. С. Гея) у виконанні заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос» (худ. керівник народний артист України О. В. Огородник).
Наші старовижівські колеги з гордістю показали свій краєзнавчий музей.
Другий день навчання заступників директорів по роботі з дітьми проходив на базі ОДБ.
Методична скарбничка кожної дитячої бібліотеки поповнилася чудовими матеріалами, які підготували працівники організаційно-методичного відділу ОДБ – Л. Войтович та О. Романюк: «Дивовижі природи: цікаве про птахів» - сценарій проведення екологічного форуму для користувачів 4-х класів, «Мистецька мозаїка» – (методичні поради бібліотекарям на допомогу у роботі в пришкільних оздоровчих таборах),  та «Продовжувачка роду Білокурів: штрихи до творчості народної художниці України Тетяни Галькун» - сценарій мистецької години.
А потім учасники семінару взяли участь у літературно-музичному святі «З книгою назавжди», присвяченому 75-річчю створення Волинської обласної бібліотеки для дітей. Дійство відбулося у Волинському обласному ляльковому театрі.

Немає коментарів:

Дописати коментар