вівторок, 22 грудня 2015 р.

Нові надходженняКовтун А. Вода й вогонь в українських легендах та віруваннях. – К. : Успіх і кар’єра, 2015. – 144 с. : іл.
Збірка тематичних українських легенд та давніх вірувань про найважливіші речі в житті людини - воду та вогонь. Книга стане у нагоді всім, хто захоче поринути у світ наших предків, ознайомитися з їх світобаченням. 


Діккенс Ч. Різдвяна пісня : повість. – Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2014. – 64 с. : іл.
Смійтеся і плачте, читаючи цю різдвяну історію. Скрудж завжди вважатиме Різдво нісенітницею чи навчиться вигукувати: "Веселого Різдва усім"?

Керрол Л. Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі : повісті – Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2013. – 432 с.
Льюїс Керрол не без усмішки писав, що "Алісині пригоди у Дивокраї", як і "Аліса у Задзеркаллі", розраховані для дітей віком від 5 до 15, від 15 до 25, від 25 до 35 і т. д. ...
Пропонований переклад вирізняється свіжістю "прочитання" першотвору, що дозволяє ознайомити читача з повнокровною, автентичною "Алісою".


Павлов О. Скрипкова абетка. – К. : Муз. Україна, 2015. – 192 с. : іл.
Пропоноване видання охоплює основні етапи розвитку скрипалів-початківців: від гри на відкритих струнах до знайомства із позиціями, технікою подвійних нот.
А відтворити чарівну казкову атмосферу допомагають яскраві ілюстрації чудового українського художника Костя Лавро.


Мензатюк Зірка. Дива українських храмів. – Чернівці : Букрек, 2015. – 120 с. : іл.
Ця книжка, адресована юним читачам, розповідає про найвідоміші українські церкви та монастирі.

Немає коментарів:

Дописати коментар