середу, 23 грудня 2015 р.

Івану Чернецькому - 80!

23 грудня 2015 року Іван Іванович Чернецький, відомий поет, член національної спілки письменників України, Лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Агатангела Кримського відзначив поважний ювілей - 80 років з дня народження. І.І.Чернецький - давній друг районної дитячої бібліотеки. В нашій книгозбірні є чимала добірка його книг. Діти залюбки знайомляться з його творчістю.

До ювілею поета працівники бібліотеки разом з учнями 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці (класний керівник Тетяна Дем'янівна Назарук) підготували і провели в актовій залі школи годину поетичного настрою "З ювілейного віночка І.І.Чернецького". Бібліотекар читальної зали Г.М.Чичотка познайомила дітей (а в гості прийшли ще й учні 4 класу) з біографією Івана Чернецького, провела гру "Так чи ні" за мотивами вірша поета "Маленький брехунець".
Годині поетичного настрою передувала старанна підготовка дітей: вони познайомилися з книгами поета, намалювали малюнки до його нової книги "Якого кольору вітер", вивчили напам'ять вірші і продекламували їх. Вірші Івана Івановича "Господи, помилуй нас", "Роботящою росту", "Тітка квочка", "Якого кольору вітер?", "Стежина", "Дуб", "Свиснув рак на горі", "Наші гуси ходять босі", "Кіт - пенсіонер", "Дощ" та інші прозвучали у дитячому виконанні щиро та проникливо. Діти перенеслися у світ доброї, пізнавальної, вдумливої і захоплюючої поезії Івана Чернецького, і відкрили для себе багато нового і цікавого.


На закінчення заходу бібліотекар молодшого абонементу М.М.Міщук провела груповий аналіз читання. Було визначено найактивніших читачів бібліотеки. Ними стали - Вікторія Мосійчук, Веніамін Подюченко та Надія Грицюк.

Немає коментарів:

Дописати коментар