середа, 5 грудня 2018 р.

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Наша бібліотека  проводитьв ці дні для дітей бесіди біля книжкової виставки "Закон і ти", огляди. Нещодавно, спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, для учнів 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці (класний керівник С.М.Квач), було проведено правознавчий урок з циклу "Твоя правова абетка" на тему: "Булінг. Протидія і відповідальність".
За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикається близько 67% дітей. Психолог РЦСССДМ Олеся Поліщук розповіла присутнім про явище булінгу (агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, погрози, ігнорування, фізичного чи психологічного самоствердження). Семикласники дізналися про види булінгу (психологічний, фізичний, сексуальний), про те, як слід поводитися, якщо тебе булять, чи  ти є свідком цього прояву жорстокості, про відповідальність за завдану шкоду.
Учні переглянули відеоролики про булінг, його прояви, наслідки.
Зав. читальною залою Галина Чичотка познайомила дітей з оглядом літератури на правознавчу тематику.

Немає коментарів:

Дописати коментар