середа, 28 грудня 2016 р.

Нові надходження

Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир : біобібліогр. довід. / Центр. б-ка Ківерц. РЦБС Волин. обл. ; упоряд. І. М. Вергун, О. В. Полійчук ; відповід. за вип. Л. І. Михальчук. - Луцьк : ПП Іванюк В. П., 2016. - 260 с.
Ця книга про справжніх героїв. Тих, хто ще вчора жив мирним життям, ходив на роботу, ростив дітей, планував своє майбутнє. Вони різні за віком, професією, з різних куточків нашого Ківерцівського району. У кожного з героїв цієї книги своя життєва історія. В цій книзі є історії про героїв, які поклали на жертовний вівтар війни своє життя. Але залишилася пам'ять. Пам'ять про тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідної домівки і не обійме кохану та дітей, житиме вічно.
Збірник підготовлений колективом бібліотекарів Ківерцівського району, містить матеріали та бібліографічну інформацію про учасників АТО, волонтерів, героїв України, добровольців, капеланів, тих, хто віддав своє життя за незалежність і цілісність України. Рукописи, які складають основу видання, зберігаються у фондах Ківерцівської центральної районної бібліотеки.
Видання розраховане на педагогічних та бібліотечних працівників, краєзнавців, учнів, студентів, широкий читацький загал.

Перельман Я. Цікава фізика / Я. Перельман. - К. : КМ, 2016. - 496 с. : іл.
Серед найвідоміших публікацій автора «Цікава фізика» посідає особливе місце. Секрет її популярності пояснюється як підбором тем і різноманітністю матеріалу, так і способом подачі інформації, манерою пояснення наукових понять. 
У це видання увійшли дві книги, об’єднані не лише спільною темою і назвою, а й, за словами автора, головною ідеєю — розбудити у читача «діяльність наукової уяви, привчити мислити в дусі фізики і розвинути звичку до різнобічного застосування своїх знань». 

Дикі тварини: 50 найвідоміших видів : міні енциклопедія. - К. : Країна Мрій, 2016. - 56 с. : іл.

Динозаври: 50 найвідоміших видів : міні енциклопедія. - К. : Осма, 2016. - 56 с. : іл.
Коні і поні: 50 найвідоміших різновидів : міні енциклопедія. - К. : Осма, 2016. - 56 с. : іл.За допомогою цих довідників ви зможете розпізнати 50 різних видів тварин. Кольорові зображення супроводжуються детальною інформацією щодо головних характеристик кожного різновиду.

27 причин читати книгу : для мол. шк. в. / за авт. І. Порхун. - К. : Агентство по розповсюдженню друку, 2016. - 88 с. : іл.
У книзі розповідається, чому читання й на сьогодні є популярним заняттям. Розкрито таємниці привертання уваги школярів до мистецтва прочитання текстів. Наведено переваги сучасних умов для самостійного читання книжок порівняно з тим, що було колись.

Отаман Гамалія : оповіді про козацьку бувальщину для дітей / за авт. Т. Заманова. - К. : Агентство по розповсюдженню друку, 2016. - 88 с. : іл.
Сторінки книги розповідають про цікаве, сповнене несподіванок, яскраве життя козацького ватажка, оспівуючи його велетенську силу, оповідаючи про те, яким турботливим отаманом він був, як по-батьківськи піклувався про своє військо. За це козаки віддячували йому щирою любов'ю.

Кононенко О. Перун та всі інші : міфи, казки і римовані рядки / О. Кононенко; мал. В. Кононенко. - К. : Либідь, 2015. - 136с. : іл.
Боги - головні персонажі язичницьких і пізніших релігійних міфів. В образі богів поєднано героїв, пращурів, духів природи. Перун, Купало, Лель, Числобог і ще багато інших міфічних постатей оживають у вигадливих авторських казках і милозвучних поезіях.

Топська Н. Дівчина-легенда / Н. Топська. - К. : Книжкова база, Альфа, 2016. - 48 с. : іл.
Книга розповідає про українську народну співачку Марусю Чурай, ім'я якої стало світлою пісенною легендою. Подробиці її життя оповиті серпанком століть, та люди трепетно зберігають святу пам'ять про незвичайну і талановиту дівчину. Її трагічна та яскрава доля нікого не може залишити байдужим.

Топська Н. Музика, що окрилює душу / Н. Топська. - К. : Книжкова база, Альфа, 2016. - 48 с. : іл.
Видання про життя і творчість великого українського композитора Дмитра Бортнянського. Про нього сучасники казали, що буцімто він підслухав співи янголів - настільки небесними та світлими були створені ним мелодії. 

Топська Н. Подільський орфей / Н. Топська. - К. : Книжкова база, Альфа, 2016. - 48 с. : іл.
У виданні іде розповідь про життя великого українського композитора Миколи Дмитровича Леонтовича, про його пошуки гармонії - у музиці, у власній душі, у навколишньому світі. Самобутній талант композитора, диригента, хорового педагога невід'ємний від української народної творчості, з якою була тісно пов'язана вся його мистецька доля.
До речі, у 2016 році «Щедрику» виповнилося 100 років.
Із моменту першого хорового виконання «Щедрика» у Києві в обробці українського композитора Миколи Леонтовича минуло рівно 100 років.
А чи знали ви, що у фільмах «Гаррі Поттер», «Сам удома», «Міцний горішок», «Сімейка Адамсів», у мультфільмах «Сімпсони» і ще у десятках інших кінохітів використовують мелодію Миколи Леонтовича «Щедрик».    І навіть у комп’ютерній грі «Цивілізація VІ».

Вітлі А. Історія живопису / А. Вітлі; мал. У. Мейєра, І. Макні. - К. : Країна Мрій, 2015. - 96 с. : іл.
Приготуйтеся до несподіваних зустрічей і відкриттів - ви дізнаєтесь багато нового і цікавого не про самі лише картини, але й про тих, хто їх створював, а також про історичні періоди, у які працювати ті чи інші художники.

Немає коментарів:

Дописати коментар