четвер, 21 червня 2018 р.

Нові надходження

Андрусяк І. 28 днів із життя бурундука : повість та оповідання : для сер. шк. в / І. Андрусяк; Худ. Г. Осадко. - К. : Фонтан казок, 2017. - 216 с. : іл. - (Книжка про мене).
Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, — тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенько­вого чортика!
Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» — один із найуславленіших у сучасній українській лі­тературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до пре­стижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).
Разом із нею в цій книжці ти прочитаєш про нові пригоди улюблено­го героя. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучать уночі в його кімнаті («Креденс»), займатиметься ризиковими хімічними експериментами («Алхімік») і, нарешті, спробує пізнати спокуси «до­рослого» життя й навчиться розрізняти, що в ньому справжнє, а що — обман («Завдання з фізики»).

Андрусяк І. Стефа і Чакалка : казково-пригодницькі повісті : для мол. шк. в / І. Андрусяк; Худ. О. Кузнєцова. - К. : Фонтан казок, 2018. - 240 с.
Чакалка дуже страшна! Вона приходить уночі до неслухняної дитини, забирає її у звуконепроникний мішок, несе в темний ліс – і так починаються веселі розбишацькі пригоди…
Повість Івана Андрусяка «Стефа і Чакалка» – один із знакових творів сучасної української дитячої літератури, які найбільше полюбилися малюкам за останнє десятиліття. Там само захоплено читачі сприйняли і продовження історії – повість «Кабан дикий – хвіст великий». А в цій книжці разом із ними до вас приходить новісінька третя повість – «Чакалка і Чупакабра», у якій два уславлені фольклорні персонажі нарешті завдяки Стефі зустрічаються, щоб остаточно перемогти Великого Бабая і його зграю справжніх страшил. 


Енциклопедія чомусика : для мол. та сер. шк. в / Уклад. О. Скоробагатська. - Х. : Пегас, 2016. - 64 с. : іл. - (Всезнайко).
Ця універсальна енциклопедія дасть відповіді на численні запитання, які виникають у допитливих школярів. Чому на полюсах холодно, а на екваторі жарко? В якій галактиці знаходиться наша планета Земля? Хто придумав глобус? Чому бувають дощі з апельсинів? Як утворюється цунамі? Навіщо єгиптяни будували піраміди? Астрономія, геологія, всесвітня історія - усе це здаватиметься дітям не таким уже й складним і при цьому надзвичайно цікавим. Енциклопедія має зручну будову та гарні ілюстрації. Книга розрахована для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Керрол Л. Аліса в Країні Див / Л. Керрол; Перекл. з англ. В. Корнієнко; За ред. І. Малкович. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. - 123 с. : іл. - (Книги, які здолали час. Книга-перевертень).
До видання увійшли обидві прославлені книги Льюїса Керрола — «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі». Доречні і вишукані ілюстрації Владислава Єрка, як завжди, вражають.

Корнійчук Н. Ой ти розрив-трава : українсько-польське протистояння на Волині у 40-х рр. ХХ століття / Н. Корнійчук. - Луцьк : Надстир'я, 2015. - 256 с.
Книга – своєрідний літопис про життя і трагедію людей, які жили в добу страшного лихоліття часів Другої світової війни. Волинська письменниця звертається до досить болючої теми українсько-польських відносин на Волині.
Автор провела велику пошукову роботу, на основі свідчень очевидців відтворила ту складну тогочасність наших краян. На сторінках книги автор популярно намагається передати свої відчуття, переживання за долю героїв. В книзі наведені раніше невідомі широкому загалу матеріали, які засвідчують трагізм «волинської різні», пережитий як українцями, так і поляками.
На сторінках книги автор піднімає тему скорботи, пам’яті і примирення з сучасною Польською Республікою. Спогади Миколи Куделі, старожилів Горохівщини, Ковельщини, Ківерцівщини, Любомльщини та ін.
Книга буде цікава всім, хто цікавиться історією, - як для старшого покоління, так і для молоді.


Рожко В. Тарас Шевченко і Волинь (до 200-річчя народження Національного Пророка України 1814-2014 рр.) / В. Рожко. - Луцьк : Волин. обл. друк., 2012. - 184 с. : іл.
Нове дослідження Володимира Рожка присвячене темі, яка довгий час вважалася доволі дискусійною – окремі «шевченкознавці» уперто відкидали пам’ятні місця Волині, в яких, на їх думку, поет не побував: Берестечко, Вербка, Секунь тощо. Про кожне, велике й мале місто, містечко, село на історичній Волині, яку відвідав Великий Кобзар у час своєї наукової подорожі, Володимир Рожко розповідає, посилаючись на поетичні, прозові твори, художні полотна і неспростовні архівні матеріали та спогади свідків.

Портер Е. Полліанна : повість / Е. Портер; Пер. з англ. М. Карнаух-Шурпік. - Тернопіль : Навч. кн. - Богдан, 2016. - 256 с. - (Богданова шкільна наука).
Ця книга — світовий бестселер. Кожного, хто перегорне її сторінки, вона зробить милосерднішим, вселить оптимізм у зневіреного. А чи вмієте ви грати в чудодійну гру «в радість»? Якщо ні, то прочитавши цю книгу, — неодмінно зумієте! І світ одразу ж стане добрішим. Спробуйте — переконаєтесь! Для широкого кола читачів. 

Шевчук В. "Панна квітів" та інші казки / В. Шевчук. - Тернопіль : Навч. кн. - Богдан, 2015. - 256 с. - (Богданова шкільна наука).
До книжки відомого українського письменника Валерія Шевчука увійшли казки, написані для дітей. Дивовижні герої, витворені уявою автора, не залишать байдужим жодного з вас. Отож поспішайте на зустріч із ними! Для широкого кола читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар